Všetky kategórie
EN

Novinky


Domov> Novinky

Optický reflektometer časovej domény (TB-700)

Čas: 2023 05 - 30

Optical Time Domain Reflectometer (OTDR), ako výkonný nástroj v komunikačnom priemysle, si získal veľkú pozornosť pre svoje výkonné funkcie. Odosielaním optických impulzov a prijímaním svetla rozptýleného a odrazeného späť z optických liniek môže OTDR presne merať dĺžku vlákna, vzdialenosť udalosti, útlm prenosu, útlm spoja, stratu spätného toku a miesto poruchy, čím poskytuje spoľahlivé riešenie na identifikáciu, inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

Optický reflektometer v časovej oblasti (TB-700) má pozoruhodné vlastnosti. Má multifunkčné funkcie ako OTDR, VFL, OPM, OLS, Loss Test, OLA SE, port RJ45 (test vzdialenosti, test sekvencie), Power Bank a LED svetlo. Dizajn 10-v-1 robí z TB-700 all-in-one, vysokovýkonný nástroj, ktorý spĺňa rôzne technické potreby.

TB-700 sú certifikované podľa normy ISO 9001 a dostali správy o teste výrobkov CE. To znamená, že kvalita a bezpečnosť našich produktov sú medzinárodne uznávané. Zároveň sme vybudovali silné vzťahy s poprednými operátormi v Číne, vrátane China Mobile, China Unicom a China Telecom, aby sme dodávateľom poskytli tie najlepšie riešenia.

Či už ste prevádzkovateľ siete, komunikačný inžinier alebo opravár siete, TB-700 bude vašou pravou rukou. Pomôže vám dosiahnuť komplexné pochopenie kvality vlákien a zlepšiť stabilitu a spoľahlivosť vašej siete, takže môžete dosiahnuť dvojnásobný výsledok s polovičným úsilím.

Optický reflektometer v časovej oblasti (TB-700), dešifruje kvalitu optického vlákna, aby pomohol rozvoju komunikačného priemyslu. Výberom TB-700 získate spoľahlivý, efektívny a všestranný nástroj, ktorý prinesie viac pohodlia a úspechu do vašej práce.

Ak sa chcete dozvedieť viac pomocou odkazu na produkt: https://www.tribrer.com/Otdr/multi-function-otdr-tb-700

Horúce kategórie

nahor